kuchnie na wymiar grodzisk
kuchnie na wymiar piaseczno

tel. 501-857-329

zabudowa wnęk warszawa
O FIRMIE

OFERTA

meble kuchenne grodziskMEBLE KUCHENNE
meble kuchenne pruszkówSZAFY WNĘKOWE
meble na wymiar milanówekZABUDOWY
meble na wymiar piasecznoMEBLE NA WYMIAR
meble na zamówienie piasecznoMEBLE BIUROWE
meble nietypowe mazowieckiePROJEKTOWANIE MEBLI
GALERIA

ETAPY REALIZACJI

KONTAKT

O firmie


Zajmujemy się zagospodarowaniem przestrzeni użytkowej na wymiar. Naszą specjalnością są zabudowy wnękowe, garderoby, meble kuchenne, biurowe oraz różnego rodzaju szafy, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W swojej pracy wykorzystujemy wysokiej klasy akcesoria i okucia renomowanych producentów.


Po dokonaniu przez klienta wyboru rodzaju zabudowy, starannie dobieramy surowiec z jakiego powstanie gotowy produkt. Zastosowanie solidnych materiałów gwarantuje wysoką jakość wykonanej usługi oraz wpływa na trwałość i żywotność powstałych produktów. Szeroka gama okuć i akcesoriów wielu czołowych producentów umożliwia optymalizację kosztów poniesionej inwestycji. Dzięki temu możemy dobrać odpowiednie materiały do potrzeb i oczekiwań klienta, co pozwala nam zachować najlepszą proporcję ceny do jakości. Indywidualne podejście do każdego zamówienia umożliwia nam wykonywanie prac na najwyższym poziomie.


Jeżeli oczekujesz fachowej i rzetelnej porady oraz profesjonalnie wykonanej usługi z dbałością o szczegóły - zapraszamy do współpracy!


Tomasz Czajkowski


Absolwent Wydziału Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu rocznik 2000. Wieloletnie doświadczenie jako technolog, projektant, konstruktor, koordynator produkcji zarówno w dużych zakładach wielkoseryjnych (meble tapicerowane, meble skrzyniowe), jak i firmach zajmujących się wyposażaniem wnętrz wg indywidualnych projektów (głównie wyposażanie wnętrz komercyjnych). Udział w dużych projektach przy współpracy z architektami (PPL Okęcie, ITI, PKN Orlen). Amator fotograf, grafik, spotter, akwarysta, tata Jasia, mąż Mai.


"...Jeżeli coś ma być zrobione to musi być zrobione dobrze i zgodnie z umową..."

strona główna  |  o firmie  |  meble kuchenne  |  szafy wnękowe  |  zabudowy  |  meble na wymiar  |  projektowanie mebli  |  galeria  |  kontakt